Facebook
Facebook
Follow by Email
RSS

Το Νέο Ικόνιο φιλοξένησε τον Ηνίοχο για την 8η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Futsal και έπειτα από ένα συναρπαστικό ματς οι δυο ομάδες μοιράστηκαν το βαθμό της ισοπαλίας.

Οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να προηγηθούν με 0-3 χάρις στα γκολ των Αγγελίνα(2) και Χουχούμη. Οι γηπεδούχοι απλά μείωσαν σε 1-3, το οποίο ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι μείωσαν σε 2-3 αλλά ο Ανδρέας Μάντης είχε την απάντηση και έκανε το 2-4. Η συνέχεια όμως, ανήκει δικαιωματικά στους γηπεδούχους οι οποίοι κατάφεραν να γυρίσουν το παιχνίδι και να προηγηθούν με 5-4.

Στο τέλος μίλησε η εμπειρία του Χουχούμη ο οποίος με πολύ ωραίο πλασέ διαμόρφωσε το τελικό 5-5, σε ένα ματς διαφήμιση για το Ποδόσφαιρο Σάλας.